Firma – PW CONTROLLING – powstała na bazie kilkunastoletnich doświadczeń w dziedzinie zarządzania projektami biznesowymi. Przez  ponad 20 lat nadzorowaliśmy usługami w branży zabezpieczeń i ochrony. Zdobyta wiedza, poparta głęboką analizą  – zaowocowała nowym, odmiennym i zdecydowanie szerszym spojrzeniem na problematykę działań zabezpieczająco – ochronnych. Od kilkunastu lat w ramach dywersyfikacji usług  – głęboko zaangażowaliśmy się w branże turystyczną, która stała się dla nas miejscem, w którym mogliśmy realizować swoje najlepsze projekty  – budowa ośrodków wypoczynkowych, prowadzenie ośrodków wypoczynkowych, doradztwo w inwestycjach turystycznych, budowa domów modułowych, Deweloperka turystyczna  – Projekt PW House, Projekt „Słoneczna Plaża” i inne…

PW House – całoroczne domki mobilne i modułowe

Pod marką “PW House” – kryjemy najwyższej jakości produkcję domów mobilnych oraz modułowych. Wszystkie domy są przez nas zaprojektowane według najnowszych standardów oraz kierunków -wyznaczane przez największe rynki Europy. Od lat współpracujemy z liderami w branży na rynku francuskim – jednocześnie wnosząc do naszych projektów własne cechy : pomysłowość oraz „wrażliwość na oczekiwania odbiorców”. Tysiące letników, którzy odwiedzili nasze ośrodki nam morzem – stały się dla nas inspiracją oraz wskazały nam kierunek rozwoju naszych projektów.
Dowiedz się więcej

Controlling / Ochrona

Oferta ukierunkowana na zarządzanie bezpieczeństwem  i ochroną mienia.
Przez wiele lat nauczyliśmy się dbać o ochronę mienia naszych klientów. Sumienność, codzienna analiza, motywacja, wiedza i doświadczenie stały się podstawą do stworzenia produktu, który spełnia oczekiwania naszych kontrahentów
Dowiedz się więcej
Wszystkie nasze usługi charakteryzują relatywnie niskie koszty oraz „nadspodziewanie” pozytywne efekty

Świadczymy usługi zarządzania dla wszystkich podmiotów bez względu na ich wielkość i charakter prowadzonej działalności. Niezależnie od lokalizacji i branży, nasi klienci mogą zawsze liczyć na pomoc ekspertów, którzy usprawniają i ułatwiają działalność firmy.

Zawsze staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom klientów, aby oferować najwyższej jakości usługi tam, gdzie są one potrzebne. Poprawiamy jakość, bezpieczeństwo i wydajność. Nasze niezależne usługi controllingu stanowią dla klientów wartość dodaną i zapewniają zrównoważony rozwój ich działalności.